У Коломийській районній ТВК висловили недовіру голові та недорахувались бюлетенів

  • У п’ятницю, 23 жовтня, відбулося засідання Коломийської районної територіальної виборчої комісії. Його скликали на вимогу членів комісії, які вирішили вкотре висловити недовіру голові ТВК Ігорю Рижиху.

    17 вересня на засіданні Коломийської районної ТВК намагалися висловити недовіру голові ТВК. Деякі члени комісії заявляли, що Ігор Рижих їх цькує, а його робота є деструктивною. Пропозицію поставили на голосування, але вона не набрала потрібної кількості голосів, інформує “ОПОРА“. 

    На цьому ж засіданні члени Коломийської районної ТВК прийняли рішення додрукувати бюлетені. Справа в тому, що дві дільничні виборчі комісії Коломийського району під час перерахунку отриманих бюлетенів виявили нестачу. На дільниці №260364 в селі Гвіздець, коли ДВК розпакувала бюлетені і їх перерахувала з вказаних 1261 бюлетенів, було 761. Тобто не вистачало 500 бюлетенів, що становить 39,6%. Така ж ситуація виявилась під час перерахунку бюлетенів на ДВК №260708 в селі Русів, в них не вистачає 299 бюлетенів з 803.

    Нагадаємо, що стало відомо, хто увійшов у нову Івано-Франківську обласну ТВК.  

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!