У Коломиї через прокуратуру впорядкували протирадіаційне укриття

 • Споруда цивільного захисту площею понад 160 кв. м приведена у належний технічний стан та повністю готова для укриття людей.

  За втручання прокуратури на Прикарпатті привели у належний технічний стан ще одне укриття.

  Коломийська окружна прокуратура забезпечила реальне виконання рішення суду щодо зобов’язання приведення протирадіаційного укриття у готовність за його функціональним призначенням, пише “Галицький кореспондент“.

  Прокурори встановили факт тривалої бездіяльності органу місцевого самоврядування Коломийського району щодо забезпечення утримання споруди цивільного захисту в належному технічному стані. Це спричинило неможливість використання її за призначенням.

  “Це стало підставою для заявлення окружною прокуратурою позовної заяви в інтересах Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Івано-Франківській області. Суд задовольнив вимоги прокуратури та на виконання рішення суду проведено відповідні ремонтні роботи”, – йдеться у матеріалі.

  Згідно з актом оцінки стану готовності, споруда цивільного захисту площею понад 160 кв. м приведена у належний технічний стан. Вона повністю готова для укриття людей.

  До теми: На Франківщині рятувальники ліквідували пожежу, яка виникла внаслідок ранкового ракетного обстрілу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!