У Коломиї хочуть видати історичну книгу про Майдан

 • Днями у Коломийському районі відбулося засідання робочої групи щодо видання книги «Коломийський Майдан у документах і спогадах». До її складу увійшли голова райдержадміністрації та райради Любомир Глушков і Роман Дячук, керівник апарату РДА Михайло Беркещук, представники громадських організацій, учасники подій Революції Гідності, представники ЗМІ.

  Учасники заходу обговорили організаційні питання щодо створення книги, у тому числі,  упорядкування структури видання та визначення відповідальних за збір інформації та формування книги – краєзнавчий відділ центральної районної бібліотеки (Н.Тарновецька) та голову Громадської ради при Коломийській РДА М. Андрусяка, повідомляє пре-служба Івано-Франківської ОДА.

  Також йшлося про створення редакційної групи із підготовки книги, залучення до роботи сільських і селищних голів, причетних до подій Революції Гідності, формування електронної бази даних з інформацією про події Революції Гідності.

  «Коломийський Майдан у документах і спогадах» міститиме біографічні відомості про активістів району під час Революції Гідності, а також інформацію про Героїв Небесної Сотні з Коломийщини. Власні пропозиції і матеріали до книги зможуть подавати мешканці району. Опрацьовуватиме їх краєзнавчий відділ районної бібліотеки.

  Нагадаємо,

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!