У Коломиї хочуть заборонити пересувні цирки

 • Петиція про “Заборону діяльності пересувних цирків з тваринами на території Коломиї” набрала необхідну для розгляду кількість голосів. Про це сьогодні, 8 серпня, повідомили в пресслужбі Коломийської міської ради.

  Автор пропозиції Захар Сулятицький, розмістив петицію на сайті ще 28 травня, проте тільки тепер, незадовго до припинення головування, їй вдалося зібрати 200 підписів. У зв’язку з цим, міська рада розпочинає її розгляд. Відповідно до встановленого порядку, міський голова Ігор Слюзар надав доручення щодо розгляду петиції відповідним структурним підрозділам та постійній депутатській комісії, до відання якої належить порушене питання. 

  Протягом п’яти робочих днів відповідальна постійна комісія опрацьовує її та надає пропозиції щодо підтримки або непідтримки електронної петиції. Своєю чергою міський голова не пізніше ніж через десять робочих днів після початку розгляду петиції, приймає остаточне рішення.

  Варто зазначити, що минулого року уряд підтримав законопроект про заборону цирків в Україні. Натомість в Івано – Франківську оскаржили рішення, щодо заборони цирків у місті.

  Також нагадаємо, що нещодавно в цирку на Надвірнянщині постраждала маленька дитина.

 • Скріншот петиції

  Фото – ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!