У Коломиї маму шістьох дітей хочуть позбавити батьківських прав (ВІДЕО)

 • Маму шести дітей хочуть позбавити батьківських прав. Працівники соціальної служби з медиками та поліцією навідалися до коломиянки Юлії.

  35-річна жінка мешкає в орендованому житлі та має трьох хлопчиків і трьох дівчаток, наймолодшій дитині ще року немає, повідомляє “НТК”.

  Отримуючи щомісяця 15 тисяч гривень допомоги, кажуть працівники соціальних служб, у будинку багатодітної мами холодно, антисанітарія та немає що їсти. У квартирі поламані меблі, немає постільної білизни та порожній холодильник.  Крім того, діти часто не відвідують школу та садочок.

  Медики, поліція та працівниками соціальної служби навідалися до Юлії Крив’юк ближче до обіду. По квартирі якраз бігав трирічний Матвій. У садочок він сьогодні не пішов. Каже, що допомагає мамі. Коли його запитали, що любить їсти, то відповів, що «Мівіну».

  Найстаршої 17-річної дочки вдома не було. Мама пояснила, що вона «зв’язалася з зеками» і зараз в Тлумачі, а додзвонитися до неї не може.

  Втім працівники соцлужби кажуть, що сьогодні не найгірше, що буває у домі. Помітно, що жінка мінімально прибирала та готувала їсти.

  До цієї родини часто навідуються працівники єдиного центру надання соціальних та реабілітаційних послуг. Зокрема, Іванна Лукінчук, завідувачка відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю розповіла, що вони прихрдять до Юлії, допомагають прибирати, виконувати домашнє  завдання з дітьми, надають психологічну підтримку, розповідають, як раціонально розподіляти кошти, надають одяг і продукти. Втім багатодітна мама рекомендацій не дотримується.

  У мами є тиждень, щоб виправити ситуацію. В іншому випадку дітей вилучать та будуть розглядати питання про позбавлення батьківських прав. Мама пообіцяла виправити ситуацію, бо не хоче повторити долю своєї сестри Людмили, у якої вилучили трьох дітей.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську соцпрацівники вилучили чотирьох дітей з неблагополучних сімей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!