У Коломиї міська рада намагається відсудити собі землю

 • Сьогодні, 6 грудня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

  Депутати заслухали інформацію по обласному бюджету на 2020 рік, розмір якого становитиме майже 3 мільярди гривень. Вони поскаржились на погане фінансування фермерства.

  Після цього вони розглянули проєкт землеустрою щодо зміни меж міста Коломия.

  “До нас надійшло звернення від підприємства “Прикарпатський земельний центр”, яке займалося межами Коломиї на прохання самої міської ради. Це лише погодження проєкту, потім буде обов’язкова державна експертиза і навіть рішення ВРУ”, – сказав Анатолій Прокопів, начальник відділу земельних ресурсів та раціонального природокористування.

  Депутати також пояснили, що зараз йде судовий процес між Академією земельних наук і Коломиєю, адже міська рада прийняла собі на баланс частину земель сільгосппризначення. Цими землями вже 60 років користується академія.

  “Я не знаю меж міста Коломия. Але це питання потрібно вивчити чітко, аби землі інших підприємств не попали до міської ради. Там і об’їзна, і поля потрапляють в межі”, – сказав голова комісії Іван Приймак.

  Суд наразі виніс заборону Коломийській ОТГ користуватися цими землями і віддав право користування академії земельних наук. Але процес триває.

  Читайте також: коломияни взяли участь у нараді щодо розвитку туризму, яку організували делегати з Франції

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!