У Коломиї на період карантину заборонили дітям ходити вулицями міста без супроводу дорослих

У зв’язку з оголошенням надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області, на території Коломийської об’єднаної територіальної громади вирішили ввести додаткові карантинні заходи.

Про це повідомили в пресслужбі Коломийської міської ради.

На засіданні комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Коломийської міської ради, були прийняті такі рішення:

  1. З 26 березня ввести масочний режим (обов’язкове носіння медичних масок) на території громади. Суб’єктам господарювання, яким дозволена робота, заборонити працювати з відвідувачами без масок.
  2. Головам ОСББ, управляючій компанії «Коломия 911» забезпечити проведення дезінфекції під’їздів не менше двох разів на день.
  3. Заборонити на час дії карантину з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. користування дитячими та спортивними майданчиками.
  4. Заборонити перебування дітей віком до 12 років на вулицях міста без супроводу дорослих. Зауважимо, що в Івано-Франківську батькам наразі лише рекомендували не пускати дітей на майданчики.
  5. Відділу з питань цивільного захисту підготувати проєкт рішення виконкому міської ради про виділення з резервного фонду міського бюджету коштів в сумі 500 тис.гривень для закупівлі обладнання, палива, ліків, дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, станом на 24 березня на Прикарпатті офійно підтверлили п’ять випадків заворювання на коронавірусну інфекцію. Ще 42 людини перебувають в обласній інфекційній лікарні Івано-Франківська з підозрою на COVID-19.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!