У Коломиї небайдужі врятували лебедя, на дзобі якого застрягли рибальські снасті

 • 2 листопада на Шевченківському озері в Коломиї небайдужі помітили молодого лебедя з пружиною на дзьобі.

  Бідолашний не міг самостійно споживати їжу, тому що заважало залізяччя. Виглядав він ослабленим і дуже кволим. Про це повідомляє видання “Дзеркало медіа”, яке дізналося про історію від коломиянки Тетяни Підлипчак.

  Зателефонували до відповідних служб, але очікувати допомоги було марно, адже були якраз вихідні. Для порятунку залишався один шлях – діяти за допомогою місцевих активістів та волонтерів.

  Наступного дня, коли зібралася група волонтерів, лебедів на озері не застали – вони відлетіли в інше місце в пошуках їжі. Ніхто з мешканців не бачив їх протягом двох днів. Соціальними мережами ширилися чутки, що лебідь загинув:

  “Надія на порятунок і шанс на життя має кожна жива істота, варто тільки вірити і сміливо діяти”, – стверджує коломийська активістка Тетяна.

  У вівторок, 5 листопада, активісти знову побачили сімейство на озері. Лебідь не міг їсти і мовчки благав про допомогу. Про це повідомили ветеринару з клініки «Айболить» Михайлові Андрусяку.

  Відклавши всі справи, чоловік вчасно приїхав і оперативно надав допомогу лебедеві. На добровільних засадах, він самотужки піймав птаха і відвіз у ветеринарний центр, де професійно витягнув рибальські снасті з гачками.

 • Вже через годину, Михайло з групою активістів випустив неушкодженого лебедя назад до сімейства на озеро.

  До теми: на озері в Коломиї висадили лілії.

   

  Фото Михайла Андрусяка і Олександри Олійник

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!