У Коломиї просять власників гаражів забрати їх з території школи

 • Муніципальна інспекція міста Коломия востаннє попереджає власників гаражів біля ліцею №8 про те, що їх потрібно забрати з території школи.

  Як повідомляють в Коломийській міській раді, гаражі встановлені самовільно, без дозвільних документів. І зрозуміло, що ніхто не дав дозвіл, адже це територія школи, де в принципі не можуть бути розміщені гаражі.

  Також через цю ситуацію неможливо спорудити тут дитячий спортивний майданчик і облаштувати зручне та безпечне подвір’я школи.

  Рішення про демонтаж цих 17 металевих споруд виконком прийняв ще у середині листопада минулого року. Тоді ж муніципальна інспекція розмістила повідомлення про те, коли та згідно з яким рішенням їх треба демонтувати й куди звернутися, якщо дозвільні документи все ж є.

  Потім через тиждень знову поклеїли попередження. Востаннє власники гаражів попросили відстрочку у грудні, щоб власноруч демонтувати їх, але не зробили це.

  Міська рада з розумінням поставилася до власників гаражів. Проте час минає, а гаражі залишаються на своєму місці. Через це неможливо розпочати підготовлення території під спортивний майданчик.

  “Тому просимо власників поставитися з розумінням і самим забрати свої споруди, адже не можуть гаражі бути на заваді встановлення дитячого майданчика. Учора муніципальна інспекція востаннє поклеїла повідомлення для власників. До 1 березня вони мають час на те, щоб забрати своє майно. Інакше демонтує підрядник. І для того, щоб отримати гаражі назад, потрібно буде оплатити вартість послуги з демонтажу та зберігання”, – зазначають в міській раді.

  Що треба знати, щоб встановити гараж законно?

  Все розпочинається із земельної ділянки. Її можна придбати на аукціоні або отримати у власність за рішенням міської ради, якщо Ви ще не скористалися правом на приватизацію за відповідним цільовим призначенням.

  Покроково:

  • знайти на карті Держгеокадастру вільну земельну ділянку;
  • звернутися до землевпорядної організації для підготування рішення про виділення земельної ділянки для розміщення гаража;
  • отримати рішення міської ради;
  • якщо плануєте встановити тимчасову збірно-розбірну конструкцію, інших дозволів не потрібно;
  • якщо це буде будівництво, з фундаментом, слід отримати дозволи від органів державного архітектурно-будівельного контролю.

  До теми: у Франківську продовжують демонтаж незаконної реклами

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!