У Коломиї репрезентують готову інтерактивну карту міста

Уже понад півроку громадські активісти, ГО АЕРК, працівники відділів міської ради працюють над тим, щоб зробити доступною для жителів Коломиї та інвесторів важливу публічну інформацію – про тимчасові споруди в Коломиї, площі для реклами, туристичні об’єкти і атракції, інвестиційні земельні ділянки чи на продаж тощо.

“Співпраця громади і влади у цьому проекті дуже ефективна, – каже керуючий справами виконкому Тарас Кухтар. – Адже через діалог та пошук компромісних рішень ми реалізовуємо спільну успішну ініціативу, потрібну коломиянам”.

На дев’ятьох експертних засіданнях визначалися із тим, як цей продукт виглядатиме та чи буде функціональним. А 23 квітня відбулася третя завершальна робоча зустріч у форматі «круглого столу», де погодили зміст і наповнення друкованих промоційних продуктів, зокрема, інформаційного довідника для туристів та потенційних інвесторів, передає Коломийська міська рада.

Насправді створення інтерактивної карти – клопітка праця, і вона триватиме до кінця травня. Однак уже зараз можна попередньо підбити підсумки.

Виконавець проекту – громадська організація “Асоціація економічного розвитку Коломийщини”. Коломийська міська рада виступає партнером, а фінансову підтримку надає Фонд сприяння демократії посольства США в Україні.

Інтерактивна карта створена у вигляді геопорталу, на якому відображені шари даних. Додатково, за сприяння міської ради, буде відображатись необхідна для використання громаді така інформація: адміністративні будівлі, місця для відпочинку, рекламні площі, дозвільні документи, місця для паркування, медичні та освітні заклади, транспортні маршрути тощо. Цей перелік не є остаточним та вичерпним. За потребою можна змінювати як кількість шарів, так і їхнє наповнення

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!