У Коломиї репрезентують готову інтерактивну карту міста

 • Уже понад півроку громадські активісти, ГО АЕРК, працівники відділів міської ради працюють над тим, щоб зробити доступною для жителів Коломиї та інвесторів важливу публічну інформацію – про тимчасові споруди в Коломиї, площі для реклами, туристичні об’єкти і атракції, інвестиційні земельні ділянки чи на продаж тощо.

  “Співпраця громади і влади у цьому проекті дуже ефективна, – каже керуючий справами виконкому Тарас Кухтар. – Адже через діалог та пошук компромісних рішень ми реалізовуємо спільну успішну ініціативу, потрібну коломиянам”.

  На дев’ятьох експертних засіданнях визначалися із тим, як цей продукт виглядатиме та чи буде функціональним. А 23 квітня відбулася третя завершальна робоча зустріч у форматі «круглого столу», де погодили зміст і наповнення друкованих промоційних продуктів, зокрема, інформаційного довідника для туристів та потенційних інвесторів, передає Коломийська міська рада.

  Насправді створення інтерактивної карти – клопітка праця, і вона триватиме до кінця травня. Однак уже зараз можна попередньо підбити підсумки.

  Виконавець проекту – громадська організація “Асоціація економічного розвитку Коломийщини”. Коломийська міська рада виступає партнером, а фінансову підтримку надає Фонд сприяння демократії посольства США в Україні.

  Інтерактивна карта створена у вигляді геопорталу, на якому відображені шари даних. Додатково, за сприяння міської ради, буде відображатись необхідна для використання громаді така інформація: адміністративні будівлі, місця для відпочинку, рекламні площі, дозвільні документи, місця для паркування, медичні та освітні заклади, транспортні маршрути тощо. Цей перелік не є остаточним та вичерпним. За потребою можна змінювати як кількість шарів, так і їхнє наповнення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!