У Коломиї розробляють інтерактивну карту власності громади

У Коломийському бізнес-центрі “Асоціації економічного розвитку Коломийщини” відбулося восьме розширене експертне засідання в рамках проекту «Створення умов для легкого і вільного доступу до інформації про власність громади», який реалізується в Коломиї за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Також над проектом працюють представники профільних структурних підрозділів міської ради та партнерських громадських організацій. На засіданні презентували зміни, що внесені на інтерактивну карту за період від попередньої зустрічі, а також інші результати проекту стосовно систематизації та впорядкування наборів даних для карти, повідомляє прес-служба Коломийської міської ради.

Тепер користувачі карти зможуть отримати у вільному інформаційному просторі якісну інформацію про об’єкти громадської нерухомості, комунальні земельні ділянки, об’єкти туризму та об’єкти міської інфраструктури, а також інші відкриті дані, що будуть розміщені на карті.

Учасники засідання від міської ради наголосили на необхідності залучення і підготовки фахівців, які здійснюватимуть подальший систематичний супровід інформаційного веб-ресурсу після завершення проекту, запропоновано також створити додаткові можливості для розширення, структури сайту, що посилить інформативність ресурсу.

Керівник у справах виконкому міської ради Тарас Кухтар зазначив, що створений ресурс буде зручним та корисним для працівників окремих відділів міської ради, де системно розміщені набори даних, необхідних для використання в щоденній роботі.

Читайте також: Коломияни із кольоровими шкарпетками підтримали людей із синдромом Дауна 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!