У Коломиї судять жінку, яка задушила і намагалася спалити власне немовля

  • У Коломийському міськрайонному суді відбулося підготовче судове засідання у складі трьох суддів щодо умисного вбивства жінкою своєї малолітньої дитини. Про це повідомляє прес-служба Коломийського міськрайонного суду.

    Як йдеться у повідомленні, особа К. у березні 2016 року одружилась з особою П., але через сімейні непорозуміння молода пара розійшлась у жовтні того ж року. 24 березня 2017 року підозрювана народила сина від колишнього чоловіка, якого самостійно доглядала.

    27 травня 2017 року жінка, перебуваючи у приміщенні свого житлового будинку в с. Кобаки Косівського району, тканинним шнурком обмотала шию дитини і задушила немовля. Після цього вона облила мертву дитину нафтопродуктом та підпалила її, однак тіло до кінця не згоріло. Потім дітовбивця загорнула тіло сина у тканину та віднесла до лісового масиву”, – йдеться у повідомленні.

    У прес-службі зазначили, що підозрювана обвинувачується в умисному вбивстві малолітньої дитини, що кваліфіковано органом досудового розслідування як вчинення злочину передбаченого п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України.

  • Наразі обвинувачена перебуває під вартою.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!