У Коломиї від менінгококцемії померла дитина ясельного віку

У п’ятницю, 23 грудня, у Коломиї помер хлопчик, який відвідував ясельну групу у ДНЗ №18.

«Між батьками починається паніка, – йдеться в дописі адміністратора групи «Моя Коломия» у фейсбук Алли Аннюк. –  Мова про померлу дитину з ДНЗ 18. Кажуть, що ще одна дитина знаходиться в реанімації. Будь ласка, проясніть ситуацію».

Вікторія Замулінська-Жуковська повідомляє, що хлопчик, про якого йде мова, відвідував яслі, а там навчаються дітка віком 2-3 рочки. На цей час всі решта діток здорові.

«У четвер дитина була в садочку. В п’ятницю дитину відвезли в лікарню. Кажуть була сильна висипка, блювання і температура. Дитину поклали в реанімацію. Під ранок хлопчик помер», – повідомляє жінка.

Мама дитини повідомила, що малюк помер від менінгококцемії.

Головний лікар Коломийської дитячої лікарні Олег Токарчук зауважує, що наразі дітей зі схожими симптомами немає ні в Коломийській дитячій лікарні, ні в обласних закладах. Відповідні служби проведуть обстеження ймовірно контактних осіб. А також запевнив, що для паніки немає причини.

Жителі міста занепокоєні ще одним випадком. Минулого тижня в Коломиї так само раптово в реанімації  помер вчитель музики. Але місцева влада запевняє, що ці два випадки нічого спільного не мають – то різні хвороби.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!