Вчора, 4 жовтня, комунальне підприємство “Полігон Екологія” зайнялося асфальтуванням пішохідної доріжки та усуненням ямковості на дорозі поруч м’ясного павільйону на ринку в Коломиї.
Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив Богдан Станіславський – міський голова Коломиї.
“Нарешті й тут мешканці та гості Коломиї зможуть спокійно йти у справах, не боячись спіткнутися. Працюємо не тільки над покращенням комфорту у дворах та на вулицях, але й у громадських місцях”, – йдеться в дописі.
Мер пише також, що хоче, аби в майбутньому рівні пішохідні доріжки й дороги милували око у всій громаді.
До теми: ще одну вулицю Івано-Франківська відремонтують
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/244426643_976906926225658_8806041001943655781_n-1230x819.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/244508510_976906962892321_8107752592661955549_n-1230x819.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/244442486_976906949558989_3316736036857211774_n-1230x819.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/10/244537308_976907006225650_8693808023457486777_n-1230x819.jpg)