У Коломиї замальовують мурал, присвячений В’ячеславу Чорноволу (відео)

 • У Коломиї замальовують мурал, який присвятили В’ячеславу Чорноволу. 

  Відповідне відео у соцмережі розмістив прикарпатець Максим Соснов.

  Згодом ексголова молодіжної ради та ініціатор проєкту Олег Вишиванюк повідомив, що це відео було несподіванкою. Він зазначає, що рада про це не була повідомлена.

  “У проєкт вклали багато сил і часу. Однак зателефонував Ігор Слюзар (міський голова Коломиї – ред.) та розповів, чому так сталося. Місцева влада планує запросити Юрія Журавля задля здійснення оригінального малюнку, ідентичного з роботою художника. За словами міського голови, на тому ж місці постане новий мурал. Пусту стіну залишати не планують”, – пише на своїй сторінці у соцмережі Вишиванюк. 

  За його словами, якщо Юрій Журавель справді візьметься за цю роботу і нанесе свій оригінальний малюнок Чорновола, то його підтримають. Проблема лише в тому, пише Вишиванюк, що варто було б  попередити про свої наміри як ініціаторів проєкту. 

  “Я не приховую і не приховував, що мурал трішки все ж відрізняється від ескізу. Однак для більшості коломиян і такий варіант до вподоби”, – переконує він. 

  Нагадаємо, що ще 13 липня молодіжна рада Коломийської ОТГ реалізувала цей проєкт. Малюнок розмішений на початку коломийської стометрівки. Творці переконані, він нагадуватиме містянам про відомого дисидента і борця за українську незалежність.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!