У Коломиї замінили більшу частину водогонів

 • У Коломиї залишилось замінити водогони на 14 вулицях з 37. Варто нагадати, що Світовий банк надав містові кредит на майже 80 мільйонів гривень, які за п’ять років треба повернути. Взагалі-то напочатку йшлося про 60 мільйонів, згодом сума потенційних витрат перманентно зростала, пише “Дзеркало медіа”.

  Понад два роки коломияни переживають свого роду комунікаційний стрес через незручності пересування й побутові незручності (роботи почалися від квітня 2017-го). Періодичні відключення води, брудна вода з-під кранів, розкопані дороги, пошкоджені пішохідні переходи, які далеко не завжди відтак комунальники відновлюють – усе це створює соціальне напруження в місті.

  Нагадаємо, під час ремонтну доріг у Коломиї знайшли залишки середньовічних споруд.

  За словами директорки КП «Коломияводоканал» Ірини Перегінчук, з загальної 30-кілометрової протяжності доріг, наразі замінили 20 кілометрів водогону. Фактично, заміна труб у середмісті завершена. З усіх 37 запланованих для заміни водогону вулиць залишилося провести провести роботи на 14 вулицях: Довбуша (до цвинтаря), Франка (від площі Скорботи до вул. Моцарта), Навроцького, Терлецького, Виговського, Кибальчича, Палія, Українська, Ланчинецька, Вітовського, Коссака, Лисенка (вводи), Леонтовича (до ПНС), Мазепи (до ПНС).

  На виконані роботи потратили майже 30 млн. гривень. Заміну водогону проводить підрядна організація зі Львова ТОВ «Енергоресурс-Монтаж». Якими темпами роботи просуватимуться далі залежить від різних чинників, передусім від фінансування. Кошти, які поступають з Вашингтона на Міністерство фінансів України для ремонтних робіт у Коломиї, у Мінфіні часто затримуються.

  Інший чинник – капризи погоди. Травень-червень були дощовими, що ніяк не сприяє вчасному проведенню робіт:

  Якщо найближчими місяцями не буде морозу, при якому монтажні роботи виконувати не бажано й проливних дощів, то до кінця року заміна водогону повністю завершиться. Натомість мешканці мають з розумінням ставитися до тимчасових незручностей”, – вважає Ірина Перегінчук.

 • Гарантія служіння нових труб – понад 40 років.

  Читайте також: у Коломиї обрали найкрасивішу дівчину Покуття.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!