У Коломиї збудують ще одну церкву

 • У Коломиї освятили місце для будівництва нового храму. Зведення нової святині з катехитичними класами для дітей і молоді відбудеться на вулиці Миколайчука.

  24 листопада владика Василій Івасюк звершив урочисте освячення Хреста та території під будівництво храму, названого в честь блаженного священномученика Омеляна Ковча, повідомляють у пресслужбі Коломийської єпархії УГКЦ.

  Кир Василій розповів, що Омелян Ковч був незвичайною людиною, бо він закінчив своє життя у концтаборі смерті Майданеку, що біля Любліна:

  “Багато людей завдячує своєму порятунку о.Омеляну. Його постать вражає. У концтабір він потрапив, бо безстрашно захищав євреїв, коли до них прийшло велике терпіння. Родина, близькі, митрополит УГКЦ Андрей Шептицький все робили для його визволення. Коли священник про це довідався, то звернувся до них, аби припинили всі старання, заявивши, що його місце у концтаборі. Тут його покликання, тут він проводив душпастирську діяльність. Він порівняв концтабір з небом! Не всі священники, які були ув’язнені, так виявляли своє покликання! За своє жертовне життя, ревне служіння Богу його називали парохом Майданека. Тому вірю, що наша святиня, під опікою о.Омеляна Ковча, допоможе дітям і молоді бачити дію Бога у своєму житті”, – зазначив владика. 

  Відтак до єпископа, священників та парафіян звернувся ініціатор будівництва, голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами в Коломийській єпархії о. Юрій Свищ. Він висловив сподівання на добрий початок великої справи і подякував присутнім, що так численно зібралися на освячення.

  На завершення всі спільно помолились Акафіст до блаженного Омеляна Ковча.

 • Читайте також: на Калущині невідомі понищили каплицю.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!