У Коломиї звільнили секретаря міськради, який порівняв депутатку з відьмою

 • Секретаря Коломийської міської ради Андрія Куничака звільнили з посади.

  Минулого року Андрій Куничак привселюдно образив депутатку Галину Белю на сесії міськради, коли планували розглянути питання про дострокове припинення повноважень секретаря ради.

  Під час своєї промови за трибуною Куничак сказав Галині Белі «не дивитись на нього як відьма». Депутатка перепитала, чи саме їй було адресовано це звернення, секретар підтвердив.

  Після цього вислову присутні почали аплодувати секретарю ради. Згодом у соцмережах почали поширювати відео, які принижували депутатку, висміювали ситуацію та містили погрози «спалити відьму».

  Коломийська міськрада достроково припинила повноваження секретаря, повідомив Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.

  «За інформацією, поширеною в ЗМІ, під час засідання Коломийської міської ради у листопаді минулого року секретар цієї ради вжив висловлювання, що принижують жінку, порушують її право на повагу до честі, гідності та впливають на ділову репутацію як депутата міської ради. Згодом до мене звернулась і сама постраждала, після чого відкрили провадження за цією справою», – написав омбудсман.

  До теми: Суд оштрафував коломиянина, син якого на вулиці ходив у балаклаві та погрожував людям ножем

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!