У Косові через річку будують міст

 • Завершуються основні роботи на будівництві мосту через річку Рибниця в місті Косів.

  Про це інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

  Після влаштування бетонної плити проїзної частини та нанесення гідроізоляційних матеріалів тут влаштовано вирівняльний шар дрібнозернистого асфальтобетону покриття проїзної частини мосту.

  Будівництво за угодою зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області виконує ТОВ «ПБС».

  Проведено бетонування пішохідних тротуарів зі влаштуванням закладних деталей під перильне та бар’єрне огородження на мосту.

  Крім того, бригада здійснює роботи зі влаштування підходів до мосту і тротуарів на них, встановлення бордюрів. Наступний етап – влаштування верхнього шару асфальту на проїзній частині мосту, монтаж перильного та бар’єрного огородження.  

  Перевірку якості на всіх етапах робіт здійснюють представники проєктної організації, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та контролери підрядного підприємства.

  Також, тривають роботи й на інших мостах на державних дорогах Івано-Франківської області. А зокрема на а/д Р-20 Снятин – Тязів у селі Милування Тисменицького району філія «МЕД» ДП “Івано-Франківський облавтодор” розпочала ремонт проїзної частини на мосту. Там передбачено повністю замінити перильне огородження та відремонтувати тротуари.

  До теми: На дорогах Прикарпаття оновлюють дорожню розмітку

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!