У Косові переходять до нового етапу будівництва автодорожнього мосту

На автодорозі Р-24 (км 77+397) у місті Косів, готуються до встановлення середніх балок центрального прольоту на мостовому переході через річку Рибниця.

Цей об’єкт – один із ключових будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту доріг державного значення Івано-Франківської області, повідомляють у службі автомобільних доріг.

Ширина переправи становить дев’ять метрів. Проектом передбачені трипрогонова будова та металеві балки, а між ними – монолітна залізобетонна плита із асфальтовим покриттям, бар’єрне огородження і два тротуари по 2,25 м.

Міст у Косові через річку Рибниця почали будувати в 2011 році на місці зруйнованого повінню-2008, але через відсутність фінансування об’єкт був заморожений. Роботи з будівництва мосту відновили у 2018 році. Насамперед здійснювали роботи зі встановлення опорних частин, водовідведення, армування, підготовки каркасу під заливку монолітної залізобетонної плити.

Будівництво об’єкту проводить підрядна організація ТОВ “ПБС”. Фінасування здійснюється із державного бюджету, згідно з постановою Кабміну.

Читайте також: Дорогі береги: Як «свої» підприємці вигідно освоюють екологічні кошти на Косівщині.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!