У Косові відкрилася перша виставка 75-літнього художника

 • В Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини відкрилась персональна виставка місцевого художника Володимира Довгуна під назвою «Духовні обрії».

  Подія привернула неабияку увагу громадськості, адже митець, будучі надзвичайно скромною людиною, в свої 75 років вперше представив на широкий загал свій творчий доробок. Косівчани знають пана Володимира як автора пісень і поетичних рядків та, перш за все, палкого патріота України. Тривалий час В.Довгун очолював один з найактивніших косівських осередків товариства «Просвіта», пише Вікторія Яремин.

  Ще замолоду художник переїхав до Косова з Івано-Франківська, куди його родина після сумнозвісної операції «Вісла» була депортована з Перемишля. Після закінчення Косівського училища прикладного і декоративного мистецтва багато років працював на посаді художника в різних установах. За цей час В.Довгун створив сотні робіт – живописних пейзажів, портретів, книжних ілюстрацій. З великою любов’ю до карпатського краю В.Довгун пише сюжетні сценки з життя гуцулів. Навіть, перебуваючи деякий час у Канаді, митець створив серію робіт, присвячених Україні.

  На презентації виставки в Музеї було багатолюдно – привітати ювіляра зійшлися родичі та друзі, колеги-художники, косівські мистецтвознавці та шанувальники таланту Володимира Довгуна. Для гостей заходу митець під власний акомпанемент на акордеоні виконав декілька авторських пісень.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську до Дня художника відкрили виставку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!