У Кремлі відмовились коментувати заяви щодо ліквідації корабля “Цезарь Куніков” Україною

 • Речник Кремля Дмитро Пєсков відмовився коментувати повідомлення про те, що українські сили потопили російський десантний корабель “Цезар Куніков”, переадресувавши питання до міністерства оборони Росії.

  Про це з посиланням на брифінг Пєскова пишуть російські ЗМІ, передає УНН.

  У відповідь на запитання журналістів про ймовірну втрату ВДК “Цезарь Куніков” Пєсков заявив, що це питання підлягає юрисдикції міноборони РФ, тож він не буде на нього відповідати.

  “Це безпосередньо пов’язане з перебігом СВО. Відповідно, це виключно прерогатива міністерства оборони. Я пропоную вам орієнтуватись на заяви наших військових колег. Я з цього приводу нічого вам сказати не можу”, – заявив представник Кремля.

  Водночас у міноборони РФ наразі не було жодних коментарів щодо втрати ВДК. У ранковому зведенні пропагандисти лише заявили про успішну ліквідацію шести безпілотників літального типу над акваторією Чорного моря. 

 • Перехоплені радіопереговори російських військових з місця затоплення корабля свідчать, що окупанти підтверджують знищення великого десантного корабля “Цезарь Куніков”. 

  До теми: Україна знищила великий російський десантний корабель «Цезарь Куников» (ВІДЕО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!