У Ланчинській ОТГ школярі оновили сквер

 • Нещодавно школярі та керівництво Ланчинської ОТГ оновили сквер імені Юрія Шкрумеляка, посадивши у ньому молоді дуби та липи. Представники селищної ради вже не вперше співпрацюють з лісівниками Делятинського лісового господарства. У минулому році алею Небесної сотні мешканці об’єднаної громади висадили у парку імені Б. Хмельницького. А це 120 молодих саджанців.

  Напередодні Дня довкілля, яке світ відзначатиме 21 квітня, школярі вирішили оновити молодими дубами та липами сквер, що носить ім’я славного земляка, січового стрільця, поета, перекладача.

  Головний лісничий Делятинського лісгоспу у вступному слові зазначив, що «висаджування молодих дерев у сквері – це свого роду формування історії. Адже в майбутньому нащадки з гордістю зможуть сказати, що це дерево посадив мій батько».

  Голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович подякував лісівникам за те, що долучилися до ініціативи громади, та нагадав дітям, що дерева у сквері імені Ю. Шкрумеляка висаджені 60 років тому. «Це вже історія. А сьогодні тут ви продовжуєте її, насаджуючи молоді дуби та липи», – підсумував Володимир Попович.

  Перед посадкою лісівник присутніх ознайомив з технологією посадки саджанців.

  Загалом діти і дорослі висадили понад 50 молодих дубів і лип.

  Читайте також: В Івано-Франківську на Пасічній висадили більше ста дерев

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!