У Лондоні частину вулиці неподалік посольства Росії перейменують на честь Києва

 • Частину лондонської вулиці перейменують на Kyiv Road.

  Про це повідомляє Sky News, пише “Європейська правда“.

  Новою адресою стане ділянка вулиці Bayswater Road, що тягнеться від Palace Court до Ossington Street, і пролягає неподалік від посольства РФ.

  23 лютого ця вулиця була розфарбована в синьо-жовті кольори українського прапора на знак протесту проти дій РФ.

  Голова Вестмінстерської ради Адам Хуг сказав, що прохання про перейменування надійшло від української громади і є “відповідним жестом”, щоб відзначити хоробрість країни.

  “Це невелика ділянка дороги, але ми хочемо показати народу України, що їхня боротьба займає помітне місце в нашому місті”, – сказав він.

  За даними мерії, наразі в Лондоні проживає 16 000 українських біженців. Посол України у Великій Британії назвав перейменування “символом солідарності з українським народом і даниною його незламному духу перед обличчям агресії”.

 • Там має бути встановлений новий дорожній знак Kyiv Road, а Мармурова арка поблизу також буде підсвічена українськими кольорами.

  Інші країни зробили подібні жести. Литовська столиця Вільнюс минулого року назвала вулицю, що веде до російського посольства, вулицею Героїв України, а столиця Естонії Таллінн назвав одну зі своїх площ площею України.

  До теми: Лондон оголосив про можливість надання Україні додаткових танків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!