У Львові хочуть дозволити доступ до ресторанів лише вакцинованим або за ПЛР-тестом

 • У Львові можуть запровадити норму щодо вимоги сертифікату про вакцинацію або довідки про негативний ПЛР-тест для відвідувачів закладів громадського харчування.

  Про це повідомив мер міста Андрій Садовий в ефірі радіо “Люкс FM”, передає УП.

  Зазначається, що таку норму, поширену в Європі, можуть ввести через стрімке поширення коронавірусної інфекції. Однак це не питання найближчих днів. Також влада планує відправити дітей дітей 5-11 класів  на дистанційне навчання з 18 жовтня.

  “На жаль, ми спостерігаємо динаміку поширення коронавірусу у Львові, в Україні. Тому ми прийняли рішення, що з 18 жовтня на тиждень дітей 5-11 класів відправляємо на дистанційне навчання. Потім буде тиждень осінніх канікул, тому загалом вийде десь два з половиною тижні для того, що розірвали хвилю захворюваності. Діти 1-4 класів продовжують ходити до школи, а малюки – до дитячих садочків. На час дистанційного навчання припиняється робота позашкілля. Сьогодні-завтра ми приймемо наступні рішення щодо бізнесу. Має бути обов’язкова вакцинація працівників закладів торгівлі, закладів харчування”, – пояснив мер.

  Також, за його словами, місто плавно підходить до цієї норми, яка є в багатьох європейських країнах: відвідувачі закладів громадського харчування мають мати або сертифікат про вакцинацію, або довідку про негативний ПЛР-тест. Це не буде запроваджено у Львові в найближчі дні, бо рівень вакцинації значно менший, ніж в інших країнах.

  Станом на сьогодні третина населення міста вже провакцинована.

  Читайте також: Понад шість мільйонів українців повністю вакцинувалися від COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!