У Львові проведуть IV LVIV MEDIA FORUM

26-28 травня на Арені Львів проведуть щорічний Lviv Media Forum для журналістів, редакторів, експертів, студентів та всіх, хто цікавиться журналістикою.

Учасникам форуму розкажуть, що мають робити медіа, аби доступно та об’єктивно пояснювати людині світ та швидкі зміни, які у ньому відбуваються. Провідні експерти з медійної сфери поділяться традиційними знаннями про побудову історій та ознайомлять із сучасними технологіями, покликаними через медіа робити світ кращим, а людей – якісніше поінформованими та більш освіченими.

12900125_846747032114871_1917766413_n

Студенти і журналісти мають нагоду стати учасниками медіафоруму безкоштовно. LVIV MEDIA FORUM спільно з «MYMEDIA» за підтримки Школи журналістики УКУ оголосив конкурс на отримання стипендій і тревел-грантів на участь у IV Львівському медіафорумі.

100 студентів і журналістів віком до 30 років можуть отримати повний грант, який передбачає відшкодування затрат на транспортні послуги, проживання та участь у IV Lviv Media Forum або частковий грант, який відшкодовує витрати на дорогу і участь у IV Lviv Media Forum.

Умовою надання гранту є публікація інформаційного матеріалу про Lviv Media Forum. Заявки приймають до 27 березня включно. Результати конкурсу оголосять 11 квітня на сайті lvivmediaforum.com. Реєстрація на IV LVIV MEDIA FORUM триває до 15 травня на сайті http://lvivmediaforum.com.

Нагадаємо, що Китай запрошує українців на навчання.

Іванна ВІНТОНЯК

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!