У Марківцях створять об’єкт природно-заповідного фонду

 • Новостворений об’єкт буде площею 140 гектарів.

  За дорученням міністра екології та природних ресурсів України Руслана Стрільця на території Марковецького лісництва філії «Івано-Франківське лісове господарство» планують створити об’єкт природо-заповідного фонду. Знаходиться територія у кварталі 32, виділ 22-29/квартал 36,виділ 1-42/ квартал 37 виділ 1,5-22 площею 140.5 га, повідомляє «Галицький кореспондент».

  У лісових насадженнях пропонується створити ПЗФ з метою збереження природного ландшафту, представленого високопродуктивними насадженнями дуба черещатого природного походження, а також різноманітного комплексу тваринного та рослинного світу.

  На даній території знаходяться 5 водойм та комплекс боліт, де ростуть рідкісні водні рослини, а також протікає річка Унява.

  Лісові насадження відносяться до рекреаційно-оздоровчих лісів (лісопаркова частина лісів зелених зон). У складі зустрічаються до 30 видів деревних порід – ясен звичайний, клен гостролистий і польовий, клен-явір, береза бородавчаста та пухнаста, липа дрібнолиста, в’яз та інші.

  Нагадаємо, регіональне відділення Фонду державного майна України виставило на продаж мисливський центр у селі Марківці Івано-Франківського району.

  Стартова ціна об’єкта – 560 877 грн. До складу об’єкта входять одноповерховий будинок відпочинку площею 368,9 кв. м, альтанка та криниця.

  До мисливського центру проведені всі комунікації: електропостачання, газопостачання, водопровід, каналізація, водяне опалення. Комплекс перебуває на балансі Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».

  До теми: Жителі Марківців протестують проти екопарку, який планують збудувати поблизу села.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!