У Медині відновлять будівництво, яке було заморожене 17 років

 • Цього року в Галицькому районі планують добудувати спортивний зал та їдальню Мединського навчально-виховного комплексу. Повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  4_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)

  Днями зі станом справ у освітньому закладі ознайомилися керівники району, директор департаменту фінансів облдержадміністрації, депутат обласної ради та проектанти.

  2_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)

  Будівництво школи, як зазначалося під час ознайомлення, розпочалося ще у 1991 році. Через три роки ввели в експлуатацію приміщення для початкових класів, а в 1999 році – головний корпус. І з того часу будівництво припинили. На сьогодні в Мединському НВК навчається 276 учнів.

  5_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)_(1)

 • Тож спорудження спортивного залу та їдальні – серед пріоритетних завдань для освітян та представників влади. Враховуючи це, нещодавно депутати обласної ради проголосували за виділення коштів на зазначену добудову в сумі 6 912,8 тис. гривень. Передбачається співфінансування і з районного бюджету.

  Після огляду недобудованих об’єктів прийняли рішення про підготовку найближчим часом відповідного проекту для подальшого проходження експертизи та початку будівельних робіт.

  Нагадаємо, що на Івано-Франківщині відновили будівництво школи, фундамент якої закладено ще у 2009 році.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!