У Мережі з’явилося відео нової церкви пророка Іллі в Дорі (Яремче) з висоти пташиного польоту

У Мережі з’явилося відео нової церкви пророка Іллі в Дорі (Яремче) з висоти пташиного польоту (4К)Новозбудований  храм цікавий тим, що спорудили його на місці стародавнього, збудованого в 30-х роках минулого століття і який вщент згорів у березні 2014 року.

Церква пророка Іллі на території монастиря студитів була улюбленим місцем паломництва багатьох вірян, адже тут свого часу служив відомий ієромонах отець Порфирій, який допомагав всім молитвою. Є чимало прикладів зцілень його молитвами – душевних та тілесних недуг та проблем.

33-700x464

15 березня 2014 року з невідомих досі причин, храм в Дорі врятувати від пожежі не змогли, хоча монахи, мешканці та пожежники робили все можливе . Версій пожежі багато, але як все було –  досі не з’ясовано.

Спільними зусиллями монахів, мирян, доброчинців, на місці втраченої церкви постала нова. Новий храм на честь пророка Іллі спроектував  Роман Сулик зі Львова.

Церква як і попередня – з дерева, збудована без єдиного цвяха, але розміщена трішки в іншому місці – далі від дороги. Так безпечніше і зручніше. Також вона значно більша за розмірами.

Нагадаємо,  Дора – колиска духовності.

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!