Інспектори Долини почали фіксувати паркування авто на газонах

В Долині є достатньо автостоянок, але багато власників продовжують паркувати свої авто, де заманеться. Таким чином, у залізному полоні опиняються не лише проїжджі частини вулиць і пішохідні доріжки, але й прибудинкові території, дитячі майданчики, зелені острівці відпочинку.

На доручення  міського  голови Володимира Гаразда  відділ інспекції почав проводити в  усіх мікрорайонах міста з  автовласниками  профілактично-роз’яснювальну роботу. Патрульні й інспектори  відділу інспекції  вже  здійснили обхід прибудинкових територій по  проспекту Незалежності, 2, 4, 4а, 19,15,13, вулиці  Чорновола, 2,4,6,8,10,12,14,16,18 та продовжують  відвідини інших прибудинкових територіях згідно графіку, про що свідчить фотофіксація стихійних паркувань, пишуть у Долині.Live.

Нагадуємо, що відповідно до п. 2.17.12 Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина забороняється залишати транспортні засоби на тротуарах, газонах, пішохідних доріжках. За порушення правил паркування  чинним  законодавством  передбачена адміністративна відповідальність. Днями  Верховна Рада України у другому читанні прийняла законопроект № 5364, який  посилить відповідальність водіїв за  неправильне паркування. Тож, аби згодом не сплачувати великих штрафів, автовласників закликають паркуватись правильно, у визначених для цього місцях.

Нагадаємо, у Долині розширили повноваження відділу інспекції.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!