У міській центральній лікарні Франківська працевлаштовують медиків з інших регіонів

 • Станом на 24 березня на стаціонарному лікуванні в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні перебувають 37 пацієнтів-переселенців.

  Зі слів заступника директора медзакладу Володимира Вовчука, крім надання меддопомоги людям, у лікарні працевлаштовують медиків, які також вимушено переїхали в Івано-Франківськ з областей, де тривають бойові дії, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  У кардіологічному відділенні центральної міської лікарні працюватиме реаніматологом Юрій Бережний. Медик разом із родиною через постійні обстріли переїхав до Івано-Франківська з Харківської області. Однак, каже Юрій, залишатися осторонь не може. Тому вирішив бути корисним у місті.

  Втікати від обстрілів у Харкові довелося й медику Олександру Тимченку. Дружину та трьох дітей він перевіз до безпечного місця. У центральній міській лікарні чоловік працюватиме лікарем-анестезіологом. Олександр Тимченко каже, планував повернутися до рідного міста, однак не зміг через активні бойові дії на території Харківщини.

  За словами заступника директора центральної міської лікарні Володимира Вовчука, з уведенням воєнного стану робота у медзакладі суттєво не змінилася. Щоправда, зараз заповнюють ліжкомісця лише наполовину. А для тяжкохворих пацієнтів тимчасово облаштували дві палати в укритті.

  Він також розповів, що у центральній міській лікарні люди, які вимушено переїхали з інших регіонів, можуть укладати декларації з трьома сімейними лікарями. Для цього потрібно звернутися до консультативної поліклініки медзакладу.

  Читайте також: На Прикарпатті парафіяни плетуть маскувальні сітки для військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!