У місті провели флеш-моб “Івано-Франківськ одягається в блакитне” (ФОТО/ВІДЕО)

 • Сьогодні, 2 квітня, у Всесвітній день інформування про аутизм, відбувся флеш-моб, який мав на меті розповісти про те, що аутизм – це не смертельний вирок.

  Організаторами виступили ГО “Світанок”, яка саме займається дітками хворими на аутизм, а також їхні батьки. Зокрема, кожен бажаючий міг долучитися до акції, вдягнувши щось блакитне та сфотографувати себе і викласти світлини у соціальну мережу Facebook.

  Мати однієї з таких дітей Ольга Кущ розповіла про те, що для її сина найулюбленішим місцем є сенсорна кімната, де він може гратися та розвиватися.

  “Йому вже шість рочків. Він з радістю стрибає на батуті грається в басейні з кульок”, – розповідає пані Ольга.

  Логопед, а за освітою дефектолог, Олена Єнько  поділилася тим, що робота з особливими дітьми вимагає трохи іншого підходу, ніж цього вимагає традиційна логопедія.

  “В кожної дитини свій секрет. Перш за все – слід хотіти розуміти дитину. Треба вчитися співпрацювати з нею, опуститися до її рівня в плані її потреб та можливостей”, – пояснила спеціаліст Олена Єнько.

 • Всі учасники флеш-мобу зібралися на площі перед облдержадміністарцією, щоб запустити у небо повітряні кульки, на яких кожен написав свої побажання для особливих “дітей дощу”.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську декілька поїздів одночасно дали гудок на підтримку Надії Савченко (ФОТО/ВІДЕО).

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!