У Москві хочуть заборонити фільм із Зеленським

В інтернеті з’являються заклики зірвати прем’єру фільму “8 кращих побачень” з українським актором Володимиром Зеленським, в зв’язку з чим депутат ради муніципального округу Якименко просить скасувати передпрем’єрний показ з міркувань безпеки.

Депутат ради муніципального округу Якименко міста Москви Дмитро Захаров передав в середу офіційний лист адміністрації кінотеатру “Каро 11 Жовтень” з проханням скасувати перед прем’єрний показ фільму “8 кращих побачень” з українським актором Володимиром Зеленським у одній з головних ролей. У свою чергу в прес-службі дистриб’ютора фільму, компанії “Централ партнершип”, повідомили, що скасовувати прем’єру не мають наміру, передаєть РІА Новини.

зеленський

Раніше на своїй сторінці в соціальній мережі “Вконтакте” Захаров розмістив інформацію, що в інтернеті з’являються заклики зірвати прем’єру фільму із Зеленським, і мета його звернення до адміністрації кінотеатру – запобігти можливим заворушення. Офіційний лист Захарова написано на ім’я президента мережі “Каро”, американського підприємця Пола Хета.

“Звертаюся до вас з проханням одуматися і з міркувань безпеки скасувати так званий перед прем’єрний показ фільму “8 кращих побачень” з українським артистом Володимиром Зеленським у головній ролі”, – йдеться в листі.

Захаров в середу також пояснив журналістам, що Зеленський “відомий своїми русофобськими поглядами”. На його думку, прокатники і адміністрація кінотеатру повинні скасувати показ фільму.

У компанії “Каро” повідомили, що “з питання прем’єри потрібно звертати до прокатників, котрі орендують кінотеатр”.
“Прем’єру ніхто скасовувати не буде”, – заявили в прес-службі компанії “Централ партнершип”.

Комедія Марюса Вайсберга “8 кращих побачень” є продовженням фільмів “8 перших побачень” (2012), “8 нових побачень” (2014 року), головні ролі в них зіграли Зеленський і Оксана Акіньшина. У головних ролях в картині “8 кращих побачень” – Зеленський та Віра Брежнєва.

Нагадаємо, що Держдума Росії має намір не дозволити Джамалі виступити на Євробаченні з її піснею.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!