У МОЗ пояснили, як пройти цьогорічне пробне ЗНО

 • У зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусною хворобою в Україні уряд ухвалив рішення про зміну формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. У разі неможливості зробити це онлайн учасник ЗНО зможе отримати тестові зошити й особисто — в пункті тестування.

  Про це на онлайнбрифінгу в неділю, 14 червня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає “Громадське“.

  «Форма (проведення пробного ЗНО — ред.), яка обрана на сьогодні Міністерством освіти, — це можливість проходження пробного ЗНО дистанційно, тобто онлайн. Воно буде відбуватися так. Будь-яка дитина зможе через свій особистий кабінет зайти, отримати відповідну форму, отримати завдання на ЗНО, пройти це ЗНО і відправити потім на перевірку», — зазначив він.

  Водночас, за словами міністра, уряд передбачив ситуацію, за якої учасник пробного ЗНО не зможе пройти його онлайн. У такому разі він повинен прийти до закладу освіти, де планувалося проходження пробного ЗНО, там його зустріне відповідний інспектор, який передасть зошит із завданнями, які потім може надіслати на перевірку.

  «Це рішення було прийнято у зв’язку з тим, що є велика кількість дітей, які зареєструвалися на проходження пробного ЗНО. У нас є таке розуміння, і ми намагалися знайти максимально таку форму, щоб діти спробували свої сили», — зазначив Степанов.

  Нагадаємо, за інформацією МОЗ згідно із аналізом епідемічної ситуації, Прикарпаття не готове до послаблення карантину.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!