У Микуличині відпочивають діти зі сходу України

 • 14 січня в селі Микуличин Яремчанської міської ради в обласному комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» відбулися урочистості з нагоди прийняття нової оздоровчої зміни, у якій відпочивають діти зі східної України, зокрема, із Донецької області.

  Цей захід відбувся за участі заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук, директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимира Корженьовського, депутата обласної ради Андрія Мироняка, директора обласного закладу оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» Миколи Петращука, представників духовенства та ЗМІ.

  Світлана Онищук від голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля привітала дітей зі східної України та колектив відпочинкового закладу й зауважила: «У «Карапатських мріях» відпочивають діти з східної України. Цей заклад має за честь приймати таких неймовірно талановитих дітей. Для нас надзвичайно важливим є те, що вони мають можливість приїхати до нас, побачити й ознайомитись з карпатськими традиціями та звичаями. Хотілось би, щоб у ваших серцях залишилася краса та культура Карпат».

  Також посадовець розповіла, що для гостей із Донеччини підготовлена надзвичайно цікава програма ознайомлення з містом Івано-Франківськ, для того щоб діти отримали позитивні емоції та враження від Прикарпаття.

  У цьому відпочинковому комплексі у січні перебувають 70 дітей з Волноваського, Бахмутського, Ясинуватського районів, міст Торецьк та Авдіївка Донецької області, які живуть на лінії розмежування.

  Важливо зазначити, що у лютому також працюватиме ще одна оздоровча зміна для дітей з Донеччини.

  Різдвяним вертепом та колядками привітали дітей. Відпочивальники у свою чергу доповнили своїми яскравими мистецькими виступами святковий захід. Діти представили свої танцювальні, вокальні та музичні здібності. Звучала пісня «Добрий ранок, Україно», лунали звуки гітари та були представлені цікаві сучасні танцювальні стилі.

  Додамо, що відпочиваючим подарували гуцульські подушки етнічного стилю з овчини.

  Нагадаємо, До Франківська на Різдво приїхали діти з Португалії

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!