У минулому Івано-Франківська міськрада затвердила чотири проекти детального плану територій міста

 • Протягом 2015 року Івано-Франківська міськрада затвердила чотири проекти детального плану територій Івано-Франківська. На основі цієї документації відбуватиметься майбутня забудова цих територій.

  Про це повідомляє проект “Побудовано в Івано-Франківську”.

  Детальний план території уточнює положення генерального плану Івано-Франківська та визначає планувальну організацію і розвиток частини території.

  Він розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу та мікрорайону, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

  Тож минулого року міськрада затвердила наступні плани територій:

  1. Територія садівницького товариства «Сад №4» в межах вулиць Весняної-Проектної, 1, що знаходиться в мікрорайоні «Опришівці», р. Бистриця Надвірнянська;

  2. Квартал в межах вулиць Вовчинецької-Дучимінської-Миру;

  3. Мікрорайон «Черешеньки» – територія малоповерхової забудови в районі обласної клінічної лікарні;

 • 4. Територія для обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу по вул. Степана Бандери, 21а.

  Важливо знати, що закон забороняє зміну цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території.

  Таким чином, розроблення детального плану території є передумовою для отримання земельної ділянки державної чи комунальної власності в користування чи власність, а також зміни цільового призначення земельної ділянки.

  Нагадаємо, що на Івано-Франківщині держархбудінспекція перевірить два цегельні та один бетонний заводи.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!