У минулому році Тлумацька ОТГ взяла участь у п’ятьох міжнародних конкурсах та грантах

 • 26 січня, у Тлумачі відбулась шістнадцята сесія міської ради сьомого демократичного скликання.

  Одним з питань порядку денного став звіт міського голови.

  Так, під час свого виступу очільник Тлумацької ОТГ повідомив, що протягом 2017 року міська рада взяла участь у п’ятьох конкурсах для отримання міжнародної технічної допомоги та грантах для покращення соціально-економічного становища громади.

  Зокрема, були подані заявки на участь у проекті «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку.

  На конкурс «Малих грантів 2017» від посольства республіки Польща в Україні був поданий проект «Реконструкція і матеріально-технічне оснащення відділення реабілітації міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади». Загальна сума – 50 тис євро.

  Також поданий проект «Рекреація – шлях до інтеграції» на конкурс «Програма малих грантів для України та Білорусії на 2017  рік» під посольства Норвегії в Україні. Загальна сума проекту – 500 тис норвезьких крон. Зауважимо, що цим проектом передбачалось облаштування території міського парку, створення рекреаційної зони та зони відпочинку для мешканців та гостей міста.

  Наступним став конкурс маломасштабних проектів у галузі реабілітації та фізіотерапії від посольства Чеської республіки в Україні. На нього Тлумацька ОТГ  подала проект «Сучасна реабілітація – запорука якісного лікування та відноплення» на суму 433, 677 тис чеських крон.

 • Та останнім було подано проект «Якість надавання медичних послуг – запорука здоров’я нації» на грантову допомогу по проектах людської безпеки від Японського посольства на суму 2500,000 тис гривень.

  Читайте також: У Тлумацькій міській раді зменшили кількість працівників

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!