У НАБУ визнали, що не можуть впоратися із розкраданнями в “Укрзалізниці”

 • НАБУ було змушене створити окремий підрозділ у зв’язку з системними фактами розкрадань, які фіксуються при закупівлях “Укрзалізниці”.

  Про це заявив директор НАБУ Семен Кривонос в інтерв’ю “Укрінформу”.

  “Там постійна проблема з привласненням коштів саме на публічних закупівлях, є ознаки створення бек-офісів, які отримують відкати”, – сказав Кривонос.

  За його словами, НАБУ надало уряду рекомендації, оскільки ситуація свідчить про необхідність системних змін на “Укрзалізниці” для усунення самої причини виникнення корупції. Проте ці рекомендації досі не виконано.

  “Вони досі залишаються актуальними, і ми сподіваємося, що уряд нарешті виправить ситуацію, яка склалася в “Укрзалізниці” із закупівлями”, – додав Кривонос.

  Своєю чергою НАБУ ще з 2015 року було змушене створити цілий підрозділ, який займається розслідуванням виключно справ стосовно порушень в “Укрзалізниці”.

 • “У нашому провадженні близько 80 таких справ. Збитки сягають понад 700 млн грн. Ми уже притягнули до відповідальності вісьмох керівників департаментів “Укрзалізниці”, на яких покладені обов’язки закупівель”, – розповів глава НАБУ.

  Читайте також: На Прикарпатті підприємства сплатили понад 372 мільйони гривень екологічного податку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!