У Надвірні пропонують надати червоно-чорному прапорові відповідного статусу

 • Учора, 15 лютого, у Надвірні відбулася сесія міської ради. Депутати запропонували надати відповідний статус червоно-чорному прапорові і змінити його назву.

  Секретар міської ради Тарас Пекарський зауважив, що на його думку червоно-чорному прапору досі не надали відповідного статусу. А це символ боротьби українців за власну незалежність.

  «Для мене об’єктивним було б звернення до керівництва держави про визнання статусу червоно-чорного прапору. Ми повинні самі себе поважати для того, щоб поважали нас”, – відзначає посадовець.

  Відповідне звернення про визнання червоно-чорного прапору підготували і члени ВО «Свобода». Вони запропонували використовувати на адміністративних будівлях червоно-чорний прапор ОУН у певні дати, зокрема 1 січня, у День народження голови проводу ОУН Степана Бандери, 21 травня – день пам’яті жертв політичних репресій та в деякі інші дні.

  Пан Пекарський запропонував трансформувати це звернення у відповідне до керівництва держави. В першу чергу задля зміни назви, щоб це не був «революційний прапор ОУН», адже ця назва не є відповідною.

  Нагадаємо, у Надвірній депутатський корпус підготував також заяву щодо прийняття польським урядом законів про переслідування злочинів проти польського народу.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!