У Надвірній відбулася зустріч із переселенцями з Маріуполя (ФОТО)

 • Представники “ЯМаріуполь” розказали про послуги, які надає центр, про культурні проєкти, поспілкувались з маріупольцями, які проживають у Надвірній.

  Цими днями у Надвірнянській центральній бібліотеці відбувся захід “Я – незламність, я – сміливість, я – надія!”, повідомляє “Галицький кореспондент “.

  Слід зазначити, що “ЯМаріуполь” – це унікальна мережа центрів підтримки по Україні, яка надає комплексну підтримку жителям Маріуполя та Маріупольського району. Зараз сотні тисяч маріупольців, які втратили своє місто, житло, роботу та рідних шукають можливість розпочати нове життя в різних куточках України. Саме тому в Україні створена мережа центрів підтримки переселенців, діє такий центр і в Івано-Франківську.

  Мистецькою окрасою заходу став виступ вокального гурту “ЯМаріуполь”, у виконанні якого прозвучали народні пісні, твори на слова Тараса Шевченка, Лесі Українки та Марійки Підгірянки. Учасники побачили чудову виставку робіт та навіть встигли провести невеличку екскурсію по мальовничому місту Надвірна.

  Ведучою заходу була журналістка, волонтерка Світлана Гаєвська. Пані Світлана неодноразово відвідувала Маріуполь, а після деокупації планує допомагати його відбудовувати.

  Організатори заходу, а це працівники Надвірнянської центральної публічної бібліотеки та Центру допомоги переселенцям “ЯМаріуполь” м. Івано-Франківськ, творчі працівники Народного дому “Княгинин” переконані, що українці зараз як ніколи дружні та єдині.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Також читайте, що педагогиня з Надвірнянщини більше року воює на фронті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!