У Надвірній капітально відремонтували дорогу, що веде на цвинтар (ФОТО)

 • У Надвірній тривають роботи по відновленню дорожнього покриття вулиць та прибудинкових територій. Крім мощення бруківкою, проводиться також ремонт асфальтного покриття доріг та вулиць міста.

  Зокрема, нещодавно завершився капітальний ремонт вулиці Ярослава Мудрого, яка веде до міського кладовища, повідомляє “Надвірнянська правда”.

  Цього року здійснили великий об’єм робіт по будівництву вулиці, зокрема підготовчих. Одним із важливих етапів було належне облаштування основи дорожнього полотна з відповідними нахилами, для подальшого унеможливлення збирання дощової води на вулиці та її відвід до водостічної канави.

  Ремонт проводився за допомогою укладання асфальту у два шари, що збільшить термін експлуатації дорожнього покриття. Цього року провели капремонт понад 200 м/п вулиці (орієнтовна площа 1150 м²) – це вже був заключний етап капітальних робіт. До цього, в 2014-2015 рр. відремонтували дві ділянки на вул.Ярослава Мудрого орієнтовною площею 680 м², а в 2017  – близько 630 м/п вулиці (орієнтовно 3000 м²).

  Варто зазначити, що протягом останніх чотирьох років КП “Надвірнакомунсервіс” провело також облаштування мережі вуличного освітлення по вул.Ярослава Мудрого. Крім того, на сьогодні активно продовжується відновлення прибудинкових територій (мощення бруківкою) як центральної частини міста, так і мікрорайонів.

 • Нагадаємо, у Надвірній продовжують модернізувати мережу вуличного освітлення.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!