У Надвірній наводять лад з безпритульними тваринами

 • У Надвірній створять відповідний пункт для  стерилізації безпритульних тварин та їхньої вакцинації.

  У вівторок, 27 лютого, міський голова Зіновій Андрійович та голова благодійної організації «Благодійний фонд «Дім Сірка» Наталія Когут підписали Меморандум про співпрацю щодо поводження з безпритульними тваринами  в м. Надвірна.

  Основні завдання такої співпраці – це захист навколишнього природного середовища від негативних наслідків, які пов’язані  з неконтрольованим розмноженням безпритульних тварин; регулювання їхньої чисельності гуманними та цивілізованими методами – шляхом стерилізації і в жодному разі не методом умертвіння тварин.

  Першим етапом стане забезпечення міською радою спеціального приміщення під стерилізаційний пункт та виділення  коштів з  міського  бюджету на  стерилізацію безпритульних тварин. Наступним кроком буде підписання договору про стерилізацію з лікарем-ветеринаром.

  Благодійний фонд бере на себе зобов’язання проведення вилову безпритульних тварин та вакцинації. Після проведення біостерилізації  та інших ветеринарно-медичних  заходів тварин повертатимуть на їхнє попереднє місце існування, де будуть забезпечені їм необхідні умови проживання. Також буде здійснюватись моніторинг кількості відловлених, простерилізованих, провакцинованих та прилаштованих  безпритульних тварин.

  Нагадаємо, у Долині за рік стерилізували 70 тварин.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!