У Надвірній триває фестиваль “Файне Різдво”

Вже другий тиждень поспіль мешканці та гості Надвірної відзначають новорічно-різдвяні свята разом із фестивалем “Файне Різдво у Надвірній”.

28 грудня під час Дитячого Файного Різдва неймовірні виступи подарували педагоги та вихованці Надвірнянського районного центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді, пише Надвірнянська правда.

29 грудня з новорічно-різдвяними святами на сцені “Файного Різдва” вітали учні та вчителі Надвірнянських ЗОШ №1, 2, 3 та сіл Пнів, Пасічна, Гвізд та Верхній Майдан. Діти прославляли народження Ісуса Христа щирими колядками та добрими віншуваннями.

В новорічну ніч біля головної ялинки міста відбулась дискотека, а 1 січня на найменших учасників фестивалю чекали новорічні конкурси та розваги.

Третього січня на сцені фестивалю виступили творчі колективи клубних закладів сіл Пнів, Гвізд, Молодків та Лоєва.

Девятого січня очікують на гурт “Медовий полин” (Тернопіль), а 11 січня на фестиваль завітають легенда гуцульського року – гурт “Гуцули” (м.Косів) та народний аматорський ансамбль пісні і танцю “Лісоруб” (м.Рахів).

13 січня відбудеться районний фестиваль “Різдвяного дійства”, а 14  –  “Свято Пампуха”, під час якого свої кулінарні здібності продемонструють справжні ґаздині Надвірнянщини.

17 січня свою творчу програму представлять колектив “Черемшина” м.Вашківці, майстри мистецтв з Косівщини та  з Веховини.

Закриття фестивалю відбудеться 20 січня за участі Надвірнянської та Тисменичанської музичних шкіл, національного академічного ансамблю пісні і танцю “Гуцулія” та гурту “Полюс”.

Всіх мешканців та гостей міста запрошують відвідати фестиваль та відчути справжній  дух “Файного Різдва” в Надвірній.

Зверніть увагу: Близькі загиблого в ДТП прикарпатця потребують допомоги

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!