У Надвірній відбудеться ковальський фестиваль

 • Ковалі, лицарі, артисти, майстер класи, стрільби та їжа.

  15-16 липня 2023 року з 12:00 до 20:00 у замку Краснодвір, що у Надвірній, пройде ковальський фестиваль.

  Захід відбудеться в рамках проєкту «Культура кована у вогні» (A culture forged in fire), що реалізується містом Загуж (Республіка Польща) та Надвірнянською міською радою за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-(Білорусь)-Україна 2014-2020, інформує пресслужба Надвірнянської міської ради.

  Організатори фестивалю мають на меті привернути увагу до історичної спадщини Надвірнянщини та збільшити кількість відвідувачів культурних об’єктів. Спільний проєкт передбачає проведення історико-культурних фестивалів у Надвірній та Загужі з презентацією регіональних польсько-українських страв, проведенням воєнізованих поєдинків різних історичних епох. Передбачено також лицарські та лучницькі турніри, історичні ігри та розваги для глядачів, презентації і лекції на військово-історичну тематику тощо.

  У такий спосіб у Надвірній акумулюють кошти на консервацію Пнівського старовинного замку, збереження історичної спадщини.

  Нагадаємо, Пнівський замок був зведений у другій половині XVI століття за ініціативи польських феодалів Куропатвів. Про колишню велич оборонної твердині свідчать залишки веж, мурів, підземних камер. Цитадель є привабливим туристичним об’єктом Надвірнянської територіальної громади.

  До теми: 176 крісел отримав Долинський будинок культури від нідерландських благодійників

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!