У Надвірній з’явилась станція з моніторингу якості повітря

У Надвірній встановили станцію моніторингу якості повітря.

Як повідомляють на сторінці Надвірнянської міської ради, стан атмосферного повітря – один з головних чинників, які впливають на здоров’я населення. Щороку по всій країні в атмосферу виділяється приблизно 17 млн тонн шкідливих речовин. Тому стан атмосферного повітря в Україні викликає занепокоєність екологічних організацій та медиків.

Мешканців Надвірної теж торкнулась проблема забруднення повітря через діяльність промислових підприємств, а також значне збільшення кількості автотранспорту. Через це мер міста Зіновій Андрійович ініціював встановлення станції моніторингу якості повітря.

Між Надвірнянською міською радою та ГО «Платформа Громадський Контроль» вже укладено меморандум про співпрацю щодо моніторингу якості повітря. Відповідно до нього ГО безплатно дало місту станцію моніторингу якості повітря, яку підключили до автоматизованої системи SaveEcoBot.

“Ця станція встановлена в центральній частині міста. За допомогою системи SaveEcoBot кожен мешканець нашого міста зможе самостійно прослідкувати рівень забруднення повітря в місті, зайшовши на сайт за посиланням https://www.saveecobot.com/“, – йдеться у повідомленні міськради.

Читайте також:  у Бурштині люди стурбовані якістю повітря

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!