У Надвірній завершила роботу волонтерка Корпусу Миру США

 • Нещодавно, в Надвірнянській міській раді підбили підсумки співпраці з волонтером Корпусу Миру США в Надвірній Леслі Нолан.

  На цій зустрічі, зокрема, були присутні народний депутат України Зіновій Андрійович та в.о. міського голови Тарас Пекарський. Вони висловили вдячність волонтерці за плідну співпрацю та вагомий внесок у реалізацію проєктів з розвитку громади міста Надвірна та вучили подяки, пише Надвірнянська правда.

  Нагадаємо, 1 грудня 2017 року ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», яку очолює Володимир Гринішак, підписала угоду з Корпусом Миру США в Україні, згідно з якою Леслі Нолан протягом двох років проживала та працювала в Надвірній. Метою її волонтерства було надання допомоги громаді міста та району у написанні та реалізації найрізноманітніших грантових проєктів та програм, пошуку партнерів, налагодження співпраці з різними організаціями, залученні інвестицій в інфраструктуру міста.

  За цей час, Леслі Нолан зробила вагомий вклад в розвиток громади Надвірнянщини. Зокрема, за її активної співпраці зараз реалізовується проєкт по відновленню єврейського кладовища, розроблено брендінг та логотип міста «Надвірна – шлях до Карпат», підготовлено та подано численні заявки для участі у різноманітних міжнародних проєктах щодо відновлення культурної спадщини нашого краю.

  Також, волонтерка Корпусу Миру працювала над підготовкою кулінарної книги української кухні, яка згодом буде видана в США, приймала активну участь у відновленні юнацької бібліотеки, організовувала та проводила для мешканців міста та району курси англійської мови, семінари, тренінги, долучалась до екологічних акцій на території нашого міста, виступила співорганізатором фестивалю американської музики і багато іншого. 

  Читайте також: за 2019 рік у Надвірній частково відремонтували майже 20 вулиць.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!