У Надвірну завітала делегація Представництва ЄС

 • Нещодавно делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала Надвірну з офіційним візитом, у  рамках якого відбулась низка інформаційних заходів.

  Спочатку в Надвірнянському ліцеї провели гру “Eurosession” на європейську тематику, метою якої є розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри мали можливість покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух, пише Надвірнянська правда.

  Також делегація зустрілася із представниками місцевої влади, підприємцями, освітянами, представниками громадських організацій та ознайомила їх із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Зокрема, презентувала довгострокові програми та проєкти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді, в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року.

  Гості з Представництва ЄС розказали надвірнянцям і про власні інформаційні ресурси в Україні й презентували такі програми та проєкти від Європейського Союзу, як: COSME,  EEN (Enterprise Europe Network), Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, eTwinning Plus та EU Study Days та інші.

  Варто зазначити, що візит відбувся в рамках інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні”, яка спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського Союзу, відносин між Україною і ЄС та угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 • Читайте також: у Надвірній волонтерська кав’ярня запрошує скуштувати смачну випічку.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!