У найбільшій котельні Пасічної ремонтують котел

 • У найбільшій котельні теплового району №1, що на вулиці Тролейбусна, 40а в Івано-Франківську, виконуються роботи на водогрійному газовому котлі ТВГ-8М.

  Керує роботами майстер теплового району Олексій Монюк. Олексій Васильович розповідає, що котельня обладнана котлом «ENERSTENA» литовського виробництва, що працює на альтернативному виді палива (деревинна тріска).

  Також у ній є ще три газові водогрійні котли ТВГ-8М, які в часи значного зниження температури зовнішнього середовища в зимовий час підключаються в роботу для забезпечення стабільної температури в оселях абонентів теплового району.

  На одному з основних котлів ТВГ-8М, а саме котлі №1, нині завершуються роботи по заміні екранних труб. Також виконали чистку колекторів котла та заміну системи дренажних труб колекторів. Для виконання цієї роботи тимчасово демонтували один з чотирьох пальників італійської фірми «RIELLO».

  У котельні також здійснили реконструкцію системи хімводоочистки та підготовки води. Підготовка до початку опалювального сезону триває.

  Читайте також: Понад 200 котелень у бюджетних закладах Івано-Франківщини не готові до опалювального сезону

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!