У НАЗК розповіли, чи треба декларувати захоплені російські танки і БТРи

 • Національне агентство з питань запобігання корупції повідомило, як діяти у разі захоплення ворожої техніки – танків, БТРів тощо.

  “Захопили російський танк або БТР та переживаєте про те, як його декларувати? Зберігайте спокій та продовжуйте захищати Батьківщину! Декларувати захоплені російські танки та іншу техніку не потрібно, адже вартість цього лайна не перевищує 100 прожиткових мінімумів (248 100 грн)”, – кажуть в НАЗК.

  Відповідно, подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані протягом 10 днів в разі захоплення такого непотребу так само не потрібно.

  Якщо ж говорити буквою закону, бойові трофеї не підлягають відображенню в декларації з наступних причин:

  • вони були набутті не внаслідок укладення якого-небудь виду правочину, а у зв’язку із повномасштабною агресією з 24.02.2022 російської федерації стосовно незалежної і суверенної Української держави як продовження розпочатого у 2014 році підступного нападу рф на Україну з метою знищення останньої;
  • завдяки мужності та звитязі захисників Української держави ворожа військова техніка зазвичай потрапляє до вас вже знищеною та виведеною із ладу, через що неможливо провести її оцінку відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні». А отже, неможливо і з’ясувати, скільки коштує таке майно.


  “Так що російський танк, іди нахуй з̶ ̶д̶е̶к̶л̶а̶р̶а̶ц̶і̶ї̶”, – додають у НАЗК.

  Читайте також:

  Російські окупанти нанесли авіаудар по Харкову (ВІДЕО)

 • Російські окупанти ракетами обстріляли Бровари, є поранені

  Україна збила п’ять винищувачів російських окупантів

  За чотири дні війни ми знищили 5300 російських окупантів, – ЗСУ

  Україна платитиме військовим по 100 тисяч на місяць

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!