У Netflix розглядають можливість створення чотирисерійного фільму «Довбуш» – режисер

 • Він зізнався, що для творчої групи було неочікуваним, що на Netflix «Довбуш» потрапив у п’ятірку кращих фільмів в Україні.

  Платформа Netflix розглядає можливість створення ширшої версії фільму «Довбуш» – чотирисерійної.. Про це кореспондентові Укрінформу розповів режисер і продюсер «Довбуша» Олесь Санін.

  «Тривають переговори з міжнародним Netflix – це англомовна частина світу, переважно США та Канада, – про те, що вони розглядають ширшу версію фільму, яка буде окремим чотирисерійним серіалом. Ми чекаємо на фінансову пропозицію», – сказав Санін.

  За його словами, творці стрічки готові до створення серіалу «Довбуш». Адже багато знятого матеріалу не увійшло у фільм.

  «Є велика ймовірність, що глядач зможе побачити чотирисерійну версію фільму «Довбуш», – зазначив режисер.

  За словами Саніна, стрічку вже показали у 27 країнах.

  «Зараз це кіно показує Індонезія, купують навіть неочікувані для мене країни – є 16 мов у перекладах. Досить успішний прокат фільму йде у Франції та Польщі», – додав режисер.

  Він також повідомив, що три польські кіношколи – в Лодзі, Варшаві та у Гдині, школа Гданська, – запросили його і художника по костюмах Галу Отенко розповісти, як знімався «Довбуш».

  «Це буде окремий курс лекцій для професіоналів, де ми розберемо кожну сцену, драматургію, технологію… Я готуюсь і працюю над цим», – сказав Санін.

 • Такий запит є і у молодих кінематографістів інших країн.

  «Ми зробимо це не лише для Польщі», – запевнив режисер.

  Він також зауважив, що польські актори, які знялись у «Довбуші», багато допомагали українцям у час війни. Зокрема, акторка Агата Бузек, яка зіграла княгиню Яблуновську, поселила у своєму будинку у Варшаві кілька українських сімей, а виконавець ролі полковника Пшелуського Матеуш Косьцюкевич із синьо-жовтим прапором виступив із заявами на підтримку України.

  «У нас великі мистецькі і тісні стосунки. Думаю, після перемоги в нас великі перспективи для спільного виробництва фільмів і співпраці», – зауважив Санін.

  До теми: За роль у «Довбуші» франківський актор отримав кінонагороду «Чорний лотос»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!